İpek Kirpik Kursu

İpek Kirpik Kursu günlük verilen eğitimlerimizden birisidir. Teori ve pratik alarak eğitim vermekteyiz.

İpek kirpik, saf ipekten imal edilen ve göz yapısı dikkate alınarak tek tek uygulanan bir yapay kirpiktir. Bu uygulama, kirpiklerin tane yerleştirilmesi nedeniyle uzun süren bir uygulamadır. Gündelik yaşam açısından büyük bir kolaylık sağlayan ipek kirpik uygulaması, gün geçtikçe popülaritesini arttırmaktadır. Bu da beraberinde güzellik sektöründe kalifiye personel ihtiyacını doğurmuştur. Ancak her geçen gün artan personel ihtiyacına rağmen nitelikli ve eğitimli estetisyen bulmak oldukça zordur. Bu anlamda L’uva Beauty & Academy tarafından sunulan ipek kirpik kursu ile siz de bu alamda yetkinlik sahibi olduğunuzu kanıtlayabilir, geniş iş imkânlarından faydalanabilirsiniz.

İpek kirpik eğitimlerimizde eğitim bitiminde kurum sertifikası sahibi oluyorsunuz.
Eğitim içeriği:
  • Kirpik Yapısı ve Analizi,
  • İpek Kirpik Teknikleri,
  • İpek Kirpik Çeşitleri,
  • İpek Kirpik Uygulaması

 

 

İpek kirpik eğitimleri ile göz şekilleri, kirpik yapısı, kirpik kalınlıkları ve uzunlukları hakkında eğitimler alan adaylar, ipek kirpik uygulaması ile ilgili yeterlilik sahibi olmaktadır. Yine eğitimler sırasında ipek kirpik uygulama aşamaları uzman eğitmenlerimiz tarafından uygulamalı olarak gösterilmektedir. Teorik bilgilere de yer verilen eğitimlerimiz ile kursiyerlerimize ipek kirpik uygulaması yaptırarak konu ile ilgili bilgilerinin pekişmesi sağlanmaktadır.

Bunların yanı sıra günümüzde birçok kadın ipek kirpik uygulamasından faydalanmak için güzellik merkezlerine başvurmaktadır. Fakat bu alanda hizmet sunacak deneyimli personel sayısı ise oldukça kısıtlıdır. Bu nedenle ipek kirpik kursu meslek edinmek ve farklı bir sektöre atılmak isteyenler için ideal bir adım olacaktır.

 

 

Profesyonel eğitmenlerimizle birlikte sizlere bu eğitim hizmetini en iyi şekilde veriyoruz.

Eğitim süresi 1 gündür.

Eğitim esnasında kullanılacak tüm ekipman kurumumuz tarafından sizlere tahsis edilecektir.

İpek kirpik eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerler kurum sertifikası almaya hak kazanmaktadır. Yine mesleğin gerektirdiği yeterliliği kazanan bireyler pek çok alanda çalışma imkânı bulmaktadır. Bu alanları arasında; güzellik salonları ve merkezleri ve kuaför salonları yer almaktadır. Ayrıca isteyen bireyler kendi işyerini açarak bu alanda hizmet sunabilmektedir.

Siz de ipek kirpik alanında kendinizi geliştirmek ve meslek edinmek istiyorsanız, profesyonel eğitmenler ile sunduğumuz ipek kirpik kursuna kayıt olabilirsiniz. Yine ipek kirpik kursu fiyatları, eğitim tarihleri ve kurs seçimi için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Eğitim tarih ve kur seçiminiz için detaylı bilgi alabilirsiniz.

bilgi için lütfen tıklayın